}

Godziny pracy

PON.-PT.: 07:00-18:00

SOB.: 07:00-14:00

Konto Bankowe

PKO Bank Polski
35144012440000000005029295
PPHU Wiktor Zajkiewicz

Adres

ul. Widzewska 2 , 95-054 Ksawerów k. Pabianice

 

 

Sklep i sprzedaż felg aluminiowych on line

 

Firma PPHU Wiktor Zajkiewicz istnieje o 1993 roku. Adres jej siedziby to: ul. Widzewska 2 , 95-054 Ksawerów k. Pabianic .

Specjalizujemy się w sprzedaży nowych i używanych opon do samochodów ciężarowych i osobowych oraz pojazdów specjalnych oraz w sprzedaży aluminiowych felg samochodowych.

Dysponujemy ogromnym sklepem, w którym będziecie mogli Państwo wybrać felgi i zasięgnąć porady specjalistów. W naszym magazynie ciąg le dostępne są wielkie ilości opon wszelkich rozmiarów i w szerokim spektrum cen.

Jesteśmy dumni z tego, że w czasie swojego istnienia rozszerzyliśmy asortyment proponowanych towarów i usług do tego stopnia, że jesteśmy gotowi szybko i fachowo obsługiwać  klientów we wszelkich sprawach związanych z oponami, ich montażem, felgami lub naprawą wspomnianych wcześniej towarów.

Dla wygody naszych klientów mamy kilka sklepów internetowych, w których możecie Państwo samodzielnie wybrać potrzebny Wam towar i kupić go za najlepszą cenę.

O wysokiej jakości naszego towaru oraz serwisu świadczą doskonałe oceny wystawione nam przez kupujących na aukcjach Allegro – 98.8% pozytywnych komentarzy!

Jesteśmy obecni na tysiącach aukcji na Allegro, gdzie proponujemy swój towar z dostawą w dowolne miejsce w Polsce.

Profesjonalny zespół, wieloletnie doświadczenie, regularna dostawa, łatwość dokonania oraz opłacania zakupów oraz szeroki wybór opon i felg czynią z nas lidera w zakresie sprzedaży nowych i używanych opon nie tylko w województwie łódzkim, ale i  w całej Polsce.

Wiadomość

14 + 15 =

PPHU Wiktor Zajkiewicz

ul. Widzewska 2 , 95-054 Ksawerów k. Pabianice